می, 2021 بدون نظر مطالب, آموزش

خريد قطعات جلوبندی رنو برای انواع خودروهای این شرکت، امروزه یکی از مشکلات موجود برای صاحبان خودروهای رنو در ایران است.

میل موجگیر

همانطور که حتما می دانید، گروه خودروسازی رنو (Renault) یک شرکت فرانسوی است، که در زمینه طراحی و ساخت انواع خودروها فعالیت می کند. از سال 2004 تا 2018 این شرکت خودروسازی مدل ‌های مختلفی از خودروهای خود را به صورت مشارکتی توسط شرکت های خودروسازی ایران مونتاژ می کرد و یا آن ها را به ایران وارد می نمود.

امروزه انواع خودروهای این شرکت شامل تندر 90، تالیسمان، داستر، ساندرو، سیمبل، کپچر، کولیوس و مگان در ایران وجود دارند که تامین قطعات یدکی آن ها یکی از نیازهای مصرف کنندگان داخلی می باشد. جلوبندی خودرو های رنو، به مجموعه ای از قطعاتی گفته می شود که وظیفه تعلیق و هندلینگ این خودروهای پر قدرت را در پیچ ها و دست اندازهای جاده ای بر عهده دارند.

راهنمای حاضر می تواند به شما در شناخت مشکلات جلوبندی انواع خودروهای رنو و همچنین خريد قطعات جلوبندی رنو کمک نماید. بنابراین تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

چرا قطعات جلوبندی رنو خراب می شوند؟

به طور معمول دلایل مختلفی باعث خراب شدن قطعات جلوبندی خودرو می شوند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خرابی لاستیک ها
 • بالانس نبودن چرخ ها
 • خرابی بلبرینگ چرخ
 • غیر استاندارد و ضعیف بودن کمک فنر و فنر ها
 • ضربه وارد شده به شاسی
 • خراب بودن هر یک از قطعات جلوبندی که باعث آسیب رسیدن بقیه قطعات می شود

از کجا بفهمیم قطعات جلوبندی رنو ما خراب شده اند؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چطور می توان خرابی قطعات جلوبندی رنو را تشخیص داد و به موقع نسبت به برطرف کردن مشکل و یا تعویض قطعه اقدام نمود.

از جمله علائم خرابی جلوبندی خودروی رنو عبارتند از:

 • کشیده شدن خودرو در حین رانندگی به یک سمت
 • سواری خشک یا خشن
 • روغن زدن کمک فنرها
 • وجود سر و صدا در حین حرکت خودرو
 • آزمون تکان خودرو یا تست جلوبندی خودرو (هنگامی که خودرو ایستاده است، وزن خود را در قسمت جلویی، روی خودرو بیندازید و چند بار بالا و پایین کنید و سپس این کار را متوقف کنید. چنانچه خودرو بیشتر از 2 تا 3 مرتبه بالا و پایین شد، بدان معناست که سیستم تعلیق خودرو نیاز به تعویض دارد)

چرا قطعات یدکی اصلی رنو بخریم؟

قطعات یدکی جلوبندی اصلی رنو با کیفیت عالی، به طور خاص برای خودروی رنوی شما طراحی، ساخته و آزمایش شده اند تا به شما کمک کنند خودروی رنو خود را در بالاترین سطح عملکرد خود نگه دارید. به هر حال وسیله نقلیه شما اصلی، باکیفیت و گران قیمت است. بنابراین برای سالم نگه داشتن آن، نیاز دارید تا قطعات اصلی را پیدا کرده و خریداری نمایید.

برای حفظ کیفیت، عملکرد، سرعت، قدرت و سایر ویژگی های خودروی رنوی خود، باید از همان قطعاتی استفاده کنید که توسط خود شرکت ساخته شده است. بنابراین پیشنهاد می کنیم خريد قطعات جلوبندی رنو اصلی را جایگزین قطعات تقلبی کنید تا به مرور زمان در هزینه های تعمیرات و خراب شدن سایر قطعات خود صرفه جویی کنید.

انواع قطعات جلوبندی خودروهای رنو

1.قطعات و لوازم جلوبندی و تعلیق تندر 90

ال 90

تندر 90 یکی از خودروهای گروه خودروسازی رنو است. این خودرو به دلیل مصرف سوخت پایین یکی از خودروهای پرطرفدار شرکت رنو می باشد. بنابراین با وجود طرفداران زیاد این محصول، خرید قطعات جلوبندی رنو تندر 90 یکی از نیازهای روز بازار ایران می باشد. بلبرینگ چرخ های جلو و عقب، اکسل عقب، پلوس راست و چپ، بوش طبق، جعبه فرمان، سیبک فرمان، شیر فرمان، کمک فنر جلو عقب، قرقری فرمان، مشعلی پلوس، لوازم میل موجگیر، گردگیر پلوس، میل موجگیر و … از جمله قطعات جلوبندی خودرو تندر 90 می باشد.

2.قطعات و لوازم جلوبندی و تعلیق تالیسمان

رنو تالیسمان

رنو تالیسمان یکی از خودروهای خانوادگی بزرگ و نیمه لوکس برند رنو است که در سال 2015 معرفی شد. خريد قطعات جلوبندی رنو تالیسمان نیز یکی دیگر از نیازهای روز بازار است. شما می توانید با خرید قطعات جلوبندی اصلی رنو تالیسمان از مراکز معتبر، این خودروهای با کیفیت و با قدرت خود را به بهترین شکل ممکن نگهداری کنید. از جمله قطعات جلوبندی خودرو تالیسمان می توان به طبق، بوش طبق، سیبک فرمان، کمک فنر عقب و جلو و … اشاره کرد.

3.قطعات و لوازم جلوبندی و تعلیق داستر

رنو داستر

رنو داستر نیز یکی دیگر از خودروهای برند رنو است که با بهینه سازی مصرف سوخت توسط رومانی و فرانسه به صورت مشترک طراحی و ساخته شده است. خريد قطعات جلوبندی رنو داستر شامل توپی سر کمک، اکسل، بلبرینگ چرخ، دسته موتور، طبق، سیبک فرمان، قرقری فرمان، دیسک چرخ، کمک فنر، میل موجگیر و … می تواند به شما در نگهداری و تعمیر به موقع خودروی خود کمک نماید.

4.قطعات و لوازم جلوبندی و تعلیق ساندرو

رنو ساندرو

رنو ساندرو یکی از خودروهای کوچک و اقتصادی برند رنو فرانسه که به دلیل ویژگی های فنی خوبی که دارد، بسیار مورد استقبال قرار گرفت. همچون سایر انواع خودروهای رنو، خريد قطعات جلوبندی رنو ساندرو با قیمت و کیفیت مناسب، می تواند شما را در داشتن یک خودروی باکیفیت کمک کند. خرید قطعات اصلی ساندرو از آسیب به سایر قطعات جلوبندی جلوگیری نموده و می تواند طول عمر خودروی شما را افزایش دهد.

5.قطعات و لوازم جلوبندی و تعلیق سیمبل

رنو سیمبل

خودرو سیمبل یک سدان کوچک شهری است که اگرچه طراحی ظاهری چندان جالبی نداشت اما به دلیل استهلاک کم، بسیار مورد استقبال قرار گرفت. خريد قطعات جلوبندی رنو سیمبل می تواند در ویژگی استهلاک پایین این خودرو نقش به سزایی داشته باشد. شما می توانید با خرید انواع لوازم جانبی این خودرو شامل دسته موتور، جعبه فرمان، سیبک فرمان، اجزای کامل پلوس، قرقری فرمان، طبق راست و چپ، کمک فنر جلو و … خودروی خود را نو کنید.

6.قطعات و لوازم جلوبندی و تعلیق کپچر

قطعات جلوبندی

کپچر یکی از انواع خودروهای زیبای رنو است که با طراحی اسپورت و تضاد رنگ بدنه و سقف توانسته جایگاه خود را در میان رقبا تثبیت کند. خريد قطعات جلوبندی رنو کپچر دسته موتور، سیبک، کمک فنر، میل موجگیر، طبق راست و چپ و … از جمله قطعات اصلی رنو کپچر هستند که می توان با تعویض به موقع آن ها، از آسیب های بعدی جلوبندی خودرو جلوگیری نمود.

7.قطعات و لوازم جلوبندی و تعلیق کولیوس

رنو کولئوس

رنو کولیوس یکی از خودروهای شاسی بلند رنو است که یک خودروی متوسط این شرکت می باشد. خريد قطعات جلوبندی رنو کولیوس این روزها شاید کمی دشوار به نظر برسد. اما شما می توانید با مراجعه به مراکز مجاز قطعات یدکی خودرو رنو نسبت به خرید این لوازم و نگهداری مناسب از خودروی خود اقدام کنید. از جمله قطعات یدکی این خودروی برند رنو می توان به بلبرینگ چرخ های عقب و جلو، شلگیر، بوش طبق، کمک فنر جلو عقب، پلوس، دسته موتور، توپی سر کمک، میل موجگیر، جعبه فرمان، سیبک فرمان و … اشاره کرد.

8.قطعات و لوازم جلوبندی و تعلیق مگان

رنو مگان

رنو مگان یکی از پرفروش ترین خودروهای برند رنو فرانسه است که توانسته به خوبی نظر مشتریان را به خود جلب کرده و فروش خوبی را در کشور ایران داشته باشد. این خودرو یکی از خودروهای رایج در شهرهای مختلف کشور است که متاسفانه با وجود مراکز غیر مجاز متعددی که اقدام به فروش قطعات جلوبندی رنو مگان نموده اند، خرید قطعات اصلی آن دشوار است.

خريد قطعات جلوبندی رنو مگان از مراکز معتبر و مجاز فروش قطعات رنو می تواند شما را در داشتن خودرویی بی عیب و نقص یاری دهد. با در نظر گرفتن قیمت قطعات جلوبندی مگان به نظر می رسد استفاده از لوازم اورجینال می تواند شما را از نیاز به تعمیرات مداوم و همچنین آسیب دیدن سایر قسمت های خودرو بی نیاز نماید و بنابراین در هزینه های کلی شما صرفه جویی نماید.

کلام آخر

خرید قطعات جلوبندی باکیفیت و اصلی می تواند در حفظ کیفیت و ویژگی های خودروی رنو شما نقش به سزایی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ویلامهر به عنوان واردکننده مستقیم انواع قطعات یدکی جلوبندی گروه خودروسازی رنو فرانسه مرجع معتبری برای خرید امن و راحت شما هستیم. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه ما انواع قطعات جلوبندی خودروی رنوی خود را پیدا کرده و خریداری نمایید. در صورت عدم یافتن محصول مورد نظر خود نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − = سه